جهت اطلاع از تخفیفات و اطلاع رسانی، پیج رپیدلرن را در اینستاگرام دنبال کنید.
0

مدت زمان لازم برای گذراندن مسیر Front – End

مدت زمان لازم برای گذراندن مسیر Front - End

مدت زمان لازم برای گذراندن مسیر Front – End

گام پنجم: مدت زمان لازم برای تسلط بر Front – End

مقالات آموزش رایگان برنامه نویسی وب

مقدمه:

درمورد نقشه راه صحبت کردیم اما چه مدت برای گذراندن مسیر Front – End نیاز است و چقدر طول می‌کشد تا توسعه وب را یاد بگیرید؟ بعد از چند وقت فرد به یک توسعه دهنده Front-End میشود؟ و از مهم تر بعد از چه مدت می تواند از آن پول بدست آورد؟
  1. اصول اولیه وب: حداقل یک هفته
  2. HTML, CSS, JavaScript: حداقل یک ماه
  3. تسلط بر ابزارهای مرتبط با توسعه وب (مانند فتوشاپ و …): ۱۵ روز
  4. ساخت یک وب‌ سایت اولیه: حداقل یک ماه
توجه کنید: تصمیم بگیرید و به آن وفادار بمانید. نگران یادگیری مفهومی و با سرعت کم در ابتدای کار نباشید، با تمرین رفته رفته سرعت بالا خواهد رفت، اما اگر ندانید مفاهیم اولیه چیست به مشکل خواهید خورد.
بنابراین همه چیز بستگی به شما داره. پشتکار و زمانی که می خواهید روی یادگیری و تمرین بگذارید. برای بدست آوردن رتبه اولیه junior حدود ۵ تا ۶ ماه زمان مورد نیاز است. البته مهارت بسیار مهم است از این لقب ها به نظر من. اما اگر بخواهید به صورت حرفه ای به قولی senior شوید احتمالا تا ۲ نیز زمان مورد نیاز است. البته اگر شما با برنامه نویسی آشنا باشید مثلا جاوا، پایتون و …. می توانید خیلی سریع تر به هدف برسید. لذا بهتر است بگویم کاملا بستگی به میزان وقت و انرژی که برای یادگیری و این زمینه میزارید داره، و با تمرین و تکرار بیشتر مهارتتون بیشتر میشه. به نظرم بیشتر تمرکزتون رو بزارید برای یادگیری و تمرین و انجام پروژه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.