به زودی دوره آموزشی فتوشاپ بروزرسانی خواهد شد.
0
09136820524

نحوه نصب Adobe Bridge

نحوه نصب Adobe Bridge

آموزش گام به گام نصب Adobe Bridge

مقالات آموزش رایگان فتوشاپ

این آموزش به شما نحوه نصب Adobe Bridge، یک مرورگر فایل قدرتمند همراه با اشتراک Creative Cloud شما را آموزش می دهد که یافتن تصاویر و باز کردن آنها در فتوشاپ را آسان می کند!

مقدمه

در دومین جلسه آموزشی در شروع کار با فتوشاپ ، نحوه نصب Adobe Bridge را یاد خواهید گرفت. Bridge یک مرورگر پرونده است که به شما امکان می دهد تصاویر را در فتوشاپ پیدا ، سازماندهی و باز کنید. سیستم عامل رایانه شما همچنین دارای یک مرورگر پرونده داخلی است ، خواه File Explorer در ویندوز باشد یا Finder در Mac. بنابراین ممکن است تعجب کنید ، “چرا فقط از آن استفاده نمی شود؟”

مرحله ۱: برنامه Creative Cloud را باز کنید

ابتدا باید برنامه Creative Cloud را باز کنیم ، همان برنامه ای که در آموزش قبلی هنگام یادگیری نحوه بروز نگه داشتن فتوشاپ استفاده کردیم. و ساده ترین راه برای باز کردن آن از داخل فتوشاپ است.

در فتوشاپ ، به منوی راهنما در نوار منو بروید و گزینه Updates را انتخاب کنید:

photoshop-help-updates

مرحله ۲: به پایین رفته و Bridge را پیدا کنید

برنامه Creative Cloud با لیستی از کلیه نرم افزارهای Adobe که در حال حاضر بر روی رایانه شما نصب شده اند، باز می شود. و در زیر آن لیستی از برنامه های دیگر موجود است. تعداد برنامه های موجود به اشتراک Creative Cloud شما بستگی دارد، اما Bridge در همه آنها گنجانده شده است.

به پایین لیست بروید تا Bridge را ببینید:

adobe-creative-cloud-app

مرحله ۳: روی “Install” کلیک کنید

سپس برای نصب Bridge ، کافیست روی دکمه Install کلیک کنید:

install-adobe-bridge

نصب ممکن است چند دقیقه طول بکشد:

bridge-install-progress

بعد از اتمام کار ، Bridge لیست موجود در برنامه Creative Cloud را به سمت بالا حرکت می دهد تا با سایر نرم افزارهای نصب شده شما نمایش داده شود. اکنون می توانید با کلیک بر روی دکمه Open Bridge، می توانید در هر زمان از برنامه Creative Cloud به منظور باز کردن آن استفاده کنید.

همچنین می توان Bridge را از داخل فتوشاپ باز کرد ، همانطور که در فصل بعدی خواهیم دید که چگونه تصاویر را از Bridge در فتوشاپ باز می کنیم:

open-adobe-bridge

بعد کجا بریم …

در درس بعدی در شروع کار با فتوشاپ ، من به شما نشان می دهم که چگونه از Bridge برای بارگیری عکس از دوربین در رایانه خود استفاده کنید!

یا برای آموزش حرفه ای فتوشاپ از صفر تا صد به دوره آموزشی فتوشاپ مراجعه کنید!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *