0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

25 اردیبهشت 1400
0 دیدگاه

آموزش مقدماتی و گام به گام فتوشاپ

آموزش گام به گام فتوشاپ

مقالات آموزش گام به گام فتوشاپ

آماده یادگیری Adobe Photoshop هستید؟ از اینجا شروع کنید! در آموزش مقدماتی و گام به گام فتوشاپ، همه چیزهایی را که باید درباره فتوشاپ بدانید خواهید آموخت!

سرفصل آموزش مقدماتی فتوشاپ

در اولین درس ، شما یاد خواهید گرفت که چگونه کپی Photoshop CC خود را با جدیدترین ویژگی ها و پیشرفت به روز نگه دارید. سپس در درس 2 ، نحوه نصب Adobe Bridge ، مرورگر فایل قدرتمند همراه با فتوشاپ را یاد خواهید گرفت. با نصب Bridge ، خواهید آموخت که چگونه با استفاده از Bridge عکس ها را از دوربین خود در رایانه بارگیری کنید! و از آنجا ، ما با جزئیات بیشتری به Bridge نگاه می کنیم و می آموزیم که چرا می خواهید از Bridge برای سازماندهی ، پیش نمایش و باز کردن تصاویر خود استفاده کنید.

تنظیمات مهم رنگ در فتوشاپ

درس 5 جایی است که با برخی تنظیمات مهم رنگ در فتوشاپ آشنا می شویم. خواهید آموخت که چرا تنظیمات پیش فرض رنگ فتوشاپ بهترین انتخاب برای ویرایش تصویر نیست و چطور فقط با یک تغییر ساده به عکس های خود کمک می کنید تا حتی بهتر به نظر برسند. و اگر از Photoshop به عنوان بخشی از Creative Cloud یا Creative Suite بزرگتر استفاده می کنید ، یاد خواهید گرفت که چگونه تنظیمات رنگ Photoshop را با سایر برنامه های Adobe خود (مانند Illustrator و InDesign) همگام سازی کنید تا بدون در نظر گرفتن برنامه شما ، رنگ های خود را دقیق نگه دارید. استفاده كردن!

سفارشی سازی در فتوشاپ

درس 7 برخی از گزینه های مهم را در فتوشاپ بررسی می کند. همچنین نحوه سفارشی سازی رابط Photoshop، نحوه ذخیره نسخه های پشتیبان از کار خود و موارد دیگر را خواهید آموخت! و سرانجام، در درس 8، شما یاد خواهید گرفت که تنظیمات فتوشاپ را به طور پیش فرض بازنشانی کنید.

خبر خوب رپیدلرن

ما در گروه آموزشی رپیدلرن علاوه بر مقالات متنوع در زمینه فتوشاپ، اقدام به تولید یک مجموعه بی نظیر آموزشی با بی نظیرترین و جامع ترین سرفصل ممکن پرداخته ایم که می توانید آموزش حرفه ای فتوشاپ را از دوره آموزشی فتوشاپ دنبال نمائید.
محمدمهدی احمدی دستجردی

محمدمهدی احمدی دستجردی

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.